נוסחת חיים

בעזרת השם תוך 20 שנה של מחקר ובתוכם 7 שנים של פיתוח הוכחנו לגלות את השיטה מדעית-קבלית ולייצר לפיה את את הכלי נפלא שבנקל עוזר לך להיות במצב של הרמוניה מושלמת עם כל היקום ואתך עמך כאחד ובפרט גם מגלה את האנרגיות "על" חיוביות שמשפרות ומאריכות את החיים, מחזקות את הבריאות, ואם יש צורך, עוזרות לרפואה שלמה ויותר מהירה ולא רק של מחלה עצמה אלא גם של המקור שלה!

נשמח להעמיד לשרותכם את שיטתנו ותכשירנו. ואנחנו בטוחים כי בעזרת השם הם יעזרו לכם לזכות לחיים יותר טובים, בריאים, ארוכים ומאושרים.

בברכה, מכון לחקר הקבלה בהבטיה על הסגת חיים בריאים, שלמים ומאושרים

נוסחת חיים

- תעזור לחזק את הבריאות, להתרפאות ואפילו לשפר את הגורל ולזכות לחיים בריאים, שלמים ומאושרים.

- תאפשר לעשות מדיטציה קבלית של הרמוניה בצורה מושלמת וברמה גבוהה ביותר – מועילה, נעימה וכשרה – גם בלי ניסיון הקודם בכך.

זה אמת וכדאי לנסות

ייתכן שכאשר מחבר מפורסם צרפתי ז'ול וורן לפני מאה וחמישים שנה חיבר את ספרי בדיון שלו – זה אפילו לא היה מצחיק להגיד שזה ספר של אמת – לכולם היה מובן שזה רק בדיון. אבל לאחרי פחות ממאה שנה יתברר כי כמעט הכל אמת. וגם סביר להניח כי אם לפני מאה שנה מישהו היה אומר שעם כמות של קופסת גפרורים של הדלק אפשר להפעיל ספינה בינונית – היו צוחקים עליו. אבל כ-50 שנה לאחרי זה כולם כבר ידעו שספינה גרעינית הכי גדולה מפליגה חודשים רבים דווקא עם הכמות האמורה של הדלק הגרעיני. ואולי בגלל זה לפני 20 שנה כאשר כבר היינו מלומדים בנסים והכרנו טוב את המחשב – אם מישהו היה אומר שאפשר ללחוץ על התמונה במסך ולהגיע למקום שצריכים, בלי ללמוד את הקודים להפעלת המחשב ואפילו בלי עכבר – כבר לא היו צוחקים כי מי יודע…אבל היו יודעים שזה אי אפשר בינתיים.

ולכן, אחרי כל זה, כאשר היום אנחנו אומרים שעל ידי החיבור בין קבלה לטכנולוגיות ואינטרנט הגענו לכך שאפשר ללחוץ על הכפתור שברישיון ועל ידי זה לעשות מדיטציה פנטסטית שתשפר באופן משמעותי את החיים?  - אולי כדאי לנסות?!

מה זה?!

כאמור בעזרת השם לאחר שנים של טרחה מרובה הצלחנו לייצר את התכשיר שפועל את כל הנ"ל פשוט על ידי כך שמוציאים את הרישיון (כמובן בזמן תוקפו) מנרתיקו או מעלים אותו על המסך, קוראים את המילים המודגשות ולוחצים על הכפתור שבו. קשה להאמין? עברו על החומר של 10 מחקרים או תנסו בעצמכם. 

לקרוא על כל זה יותר

רישיון לשימוש בנוסחת חיים

איך משתמשים?

(זה ממש לא מסובך. להתרכז לכמה דקות כמו לפני הפעלת כל מכשיר חדש. לעשות בדיוק את מה שכתוב. ובעזרת השם הכל יעבוד!) 

אחד פעמי: כעבור 10 דקות לאחר התשלום* מדפיסים או מעתיקים למחשב או לפלאפון שברשותכם את תמונת הרישיון שבקישור למעלה. אם העתק של תמונה מודפס, שמים אותו בתיק לא שקוף.

מומלץ בכל יום:

תחליטו, כמה זמן אתם מקציבים היום למדיטציה, קחו מקום שנוח לשבת בו. תוציאו מתיק לא שקוף את ההעתק שלכם של תמונת הרישיון או תעלו על המסך של המחשב או של הטלפון נייד את ההעתק של הקובץ עם הרישיון שנעשה בשבילכם (שימו לב שלכל משתמש/ת חייב להיות העתק משלו/ה).

תיקראו בקול את המילים מודגשות, לחצו בכפתור כחול ותהינו ממדיטציה קבלית טובה, מאוד מועילה לחיזוק הבריאות, נעימה וגם כשרה. תשאירו את ההעתק המודפס או העתק שעל גבי המסך למשך 10-55 דקות. אם תמונה מודפסת, תחזירו אותה לתיק לא שקוף לאחר כל שימוש. וכך עד 3-4 פעמים בכל יום ויום.

רוצים מדיטציה קצת אחרת? תכסו את הדף של הרישיון לכמה דקות ואחר כך שוב תגלו אותו. אפשר לעשות זה גם כמה פעמים. 

שימו לב! אין להתעסק בזמן שקבעתם למדיטציה בשום דבר אחר (משך הזמן הוא לפי מה שהחלטתם אבל זמן שמומלץ הוא 25-55 דקות מלחיצה על כפתור מתאים)  

מומלץ להיות בזמן השימוש בנוסחה במרחק של 2.5 מטר** או יותר משאר אדם!

וכמה משלמים?

מבצע!!! נרשמים כאן ומקבלים שבוע של שימוש בלי לשלם! אין צורך להתקשר. פשוט להרשם ובעוד 5 דקות להתחיל להשתמש לפי ההדרכה שרשומה כאן. (רק למתחילים לפני ראש השנה. לא בשבת)

מחיר לצרכן: 100 דולר לחודש או 35 דולר לשבוע או 10 דולר ליום או 1000 דולר לכל השנה.

אבל מי שאין לו/ה כסף ורוצה להשתמש בנוסחה יכול/ה עבור החודש הקרוב לשלם כמה שהוא/היא יכול/ה ואת השאר לקבל בתור הצדקה של היצרן.
איך מוסיפים עוד אנרגיה שמחזקת את הבריאות ובמידת הצורך עוזרת לריפוי? 

אפשר גם להגדיל פי כמה את האפקט של פעולתה של הפורמולה לגילוי האנרגיה החיובית ולחיזוק הבריאות. היינו על ידי הגילוי של האנרגיה החיובית באמצעות המערכת החכמה שבאתר שלנו, שבעזרת השם פועלת באופן מועיל ביותר לחיזוק הבריאות. איך עושים את זה?

שימו לב! כל האמור כאן יש לעשות אך ורק על ידי בעל/ת הרישיון ולפי סדר האמור בלבד, אחרת זה עלול לא לעבוד באופן חלקי או בכלל!

1. כאמור, יש להעלות את הרישיון על המסך של מחשב או טלפון נייד, לקרוא בקול את המילים ההמודגשות וללחוץ בכפתור הכחול הגדול שבשורה הראשונה.

2. לוחצים באצבע (בטל. נייד שמסוג מתקדם) או בסמן (במחשב) בכפתור 6 שבשורה השנייה ועוברים לדף הפעלה שבאתרנו. (אם מחשב מעלה על המסך שאלה על המשך – לוחצים (על ידי סמן) במסך של מחשב על הכפתור שכתוב בו Allow). גם אם טלפון נייד שלכם לא מאפשר העברה לדף אחר או אתם משתמשים ברישיון מודפס שלפניכם, בכל זאת אתם לוחצים על אותו כפתור 6 האמור ורק אחרי זה יש ללחוץ בקישור זה

3. בדף שנפתח לוחצים בקישור "להפעיל" ועברים לדף עם תמונה של פנס שבתוך המרובה. משאירים מרובה זה על המסך ל-7-15 דקות (לחיזוק הבריאות) או ל-33-56 דקות (לרפואה) ונהנים מאנרגיה חזקה ביותר שפועלת לחיזוק הבריאות ולרפואה שלמה – רפואת הנפש ורפואת הגוף, מקלה על המחלה ועוצרת אותה!

שימו לב! סדר הגעה לדף האמור עם התמונה הוא לפי האמור לעיל בלבד! כמו כן אין להוריד את הקובץ של הרישיון מהמסך של מחשב או טל. נייד לפני סיום הטיפול. היינו קובץ נשאר כאילו 'מתחת' לתמונה שאליה אתם מגיעים.

4. כדי להוסיף עוד על ידי מצב מיוחד של הרמוניה עם היקום לוחצים על כפתור 4 (ללא צורך לעבור לדף אחר).

5. כדי להפעיל ריפוי מיוחד לוחצים על הכפתור 3 ולא קמים ולא מדברים עם כל  אדם כמה דקות (וזה גם בלי לעבור לדף אחר).

המכון שלנו מאחל לכם בעזרת השם את הבריאות האיתנה! 

 ______________________________________________________________

* אם שילמתם לא באמצעות פאי פאל אז לאחר התשלום צריך לשלוח לנו את הודעת התשלום לדואר אלקטרוני info@lifeformula.name היינו הודעה רגילה בצורה כל שהיא, המכילה את שמך, כתובת הדוא”ל שלך ופרטי התשלום.

למשל : אני, שם, דוא”ל שלי, שילמתי על ידי בבנק דיסקונט סניף 85  200 $ עבור השימוש בנוסחה למשך חודשיים, מסכים/ה עם אזהרות ומבקש/ת להפעיל אתה למשך זמן התשלום.

**כי לנוסחה יש תוכנה פנימית שאחראית על כך שלא לפגוע במשתמש/ת בה ובשאר אדם. כגון: לאדם חולה תרופה עוזרת להבריא ולאדם בריא אותה תרופה עלולה להזיק. ואפילו אוכל בריא יכול להיות טוב וגם הכרחי לרעב ולא טוב לזה שכבר שבע. כך גם אנרגיה. יש אנרגיה כלל בריאותית שטובה לכול אדם אבל עד לכמות מסוימת. ויש אנרגיה שמרפא את החולה ולא טובה לבריא בשום כמות. אם – ברגע שאדם בריא יהיה ליד אדם מטופל – תימשך לשם אנרגיה רפואית ושניהם יקבלו אנרגיה רפואית, דבר זה עלול להזיק לבריא. וכדי להגן עליו תכנה עצרת כניסת האנרגיה הרפואית עד שאדם בריא יתרחק ל-2.5 מטר (או לכל הפחות לאיזשהו מרחק ניראה) מהמטופל. לכן בזמן שמעבירים סדנא לשימוש בנוסחה אפשר להיות גם ל-20 אנשים באותו חדר  בלי להתרחק כלל (ואפילו זה עלול לעצר את החלק משמעותי של האנרגיה שבאה בהתאמה אישית). אבל בזמן שמוציאים רישיון או תמונה לשימוש בנוסחה רפואית, למטופל רצוי להיות במרחק של 2,5 מטר משאר אדם.


כתיבת תגובה