שלום רב! תודה שבחרתם להשתמש במדריך אלקטרוני שלנו.כפתור מספר 6 שבשורה השנייה של הכפתורים מאפשר ועוזר לדברים הבאים:- חיזוק הבריאות ובמידת הצורך עזרה משמעותית ביותר לריפוי של מישהו/י כעיקר/לרבות על ידי גילוי של אנרגיה חיובית.

- גילוי של תכונות טובות במשתמש/ת ולו/ה – באנשים אחרים.

- הוספת מציאת חן בעיניי אדם.

חיזוק הבריאות וריפוי עצמי כעיקר על ידי גילוי אנרגיה חיובית. גילוי של תכונות טובות באותו/אותה משתמש/ת ולו/ה – באנשים אחרים. הוספת של מציאת חן בעיניי אדם (על ידי שבאמצעות הנוסחה הוא/היא יראה/תראה בהם יותר דברים טובים ועל ידי כך יתיחס/תתיחס אליהם יותר טוב ואנשים מרגישים את זה ולכן גם כן מתייחסים אליו/ה יותר טוב).

כל האמור מופעל באמצעות רישיון שלכם שבתוקף, לאחר שכבר קיבלתם לפחות פעם אחת (כגון היום או אתמול) את נוסחת חיים בגרסתה המוזכרת ברישיון שלכם. בזמן הפעולות הבאות היינו לאחר לחיצתכם בכפתור 6 האמור, רישיון שלכם לשימוש בנוסחה זאת יעביר אתכם למכשיר אינטרנטי חכם שמאפשר פעילות כנ”ל וכדלקמן. מכשיר אינטרנטי זה פועל כאמור כעיקר באמצעות גילוי של סוגי אנרגיה חיובית שונים שצריכים לפעולה מסוימת. סוגי אנרגיה אלה ניגלות כאשר דף אינטרנט מיוחד עם מרובע לבן (עם פנס מצויר בפנים) נימצא על גבי המסך של מחשב או של טלפון נייד שלכם.

תנאיי השימוש ודרך ההפעלה:

1. שולם תשלום כפי שנקבע עבור המשתמש/ת.

2. יש 3 אופציות של שימוש במכשיר אינטרנטי. הן מאוד פשוטות בשימוש אבל למתחילים אין חובה לעיין בכל אחת מהן, אבל לאחר שהתרגלתם בשימוש זה יהיה כדאי כי כל אופציה גורמת לא רק לפעולות משותפות אלא גם לפעולות ספציפיות משלה, שכל אחת מהן יכולה להיות יותר מתאימה למטופל מסוים.

2.1. לביצוע של פעולה על ידי השימוש במכשיר אינטרנטי עצמו

2.1.1. לגעת בכפתור 6 האמור שברישיונך.

2.1.2. בדף שנפתח לגעת בקישור עליון ”להפעיל” שדרכו עוברים למכשיר אינטרנטי עם מרובע לבן.

2.1.3. להשאיר מרובע לבן על המסך למשך של בין 8 ל-33 דקות לצורך חיזוק הבריאות או בין 23 ל-55 דקות לצורך הרפואה;

2.2. לביצוע של פעולה על ידי השימוש במכשיר אינטרנטי עצמו

2.2.1. לגעת בכפתור 6 האמור שברישיונך.

2.2.2. בדף שנפתח לגעת בקישור ”לעבור להפעלת המסך” שדרכו עוברים למכשיר אינטרנטי עם מרובע לבן,

2.2.3. לחכות עד שמסך של מחשב או טל. נייד יתכבה ורק לאחר מכן להפעיל תאורתו (כגון על ידי נגיע בכל כפתור של מקלדת או במסך).

2.2.4. להשאיר מרובע לבן על המסך למשך של בין 8 ל-33 דקות לצורך חיזוק הבריאות או בין 23 ל-55 דקות לצורך הרפואה;

2.3. לביצוע הפעולה על ידי השימוש בפנס פנימי של טלפון נייד

2.3.1. לגעת בכפתור 6 האמור שברישיונך.

2.3.2. בדף שנפתח לגעת בקישור תחתון (שמתחת למרובע אפור) ”להפעיל” שדרכו עוברים למכשיר אינטרנטי עם מרובע לבן

2.3.3 בלי לצאת בכוונה לצאת ממנו מדף האמור שנפתח, פשוט להפעיל את הפנס מובנה של טל נייד למשך של בין 8 ל-33 דקות לצורך חיזוק הבריאות או בין 23 ל-55 דקות לצורך הרפואה.

___________________________

If you want or need to receive more positive energy* for strengthening of your health and/or for your healing, you should stay in the room where the license is open at least 1-4 times per day for 7-30 minutes each time

Each time touch the blue button number 6 on your (digital) license and then (on the new page that opens up) click the link “Activate”. The new (second) page that opens up after that should stay open on the screen (each time) for strengthening of health for 7-15 minutes and to help in curing diseases for 31-55 minutes

___________________________

После того, как Вы, как уже указано выше, загрузили лицензию на экран компьютера или мобильного телефона, прочитали вслух выделенные слова и нажали на большую синюю кнопку в первом ряду, Вы можете значительно добавить положительную энергию, которая укрепляет здоровье и при необходимости также очень  полезна для лечения.  Для этого необходимо нажать на шестую справа кнопку во втором ряду - курсором (на экране компьютера) или пальцем (на экране продвинутой версии мобильника, позволяющей перейти на другую страницу после нажатия на указанную кнопку). На открывшейся странице со стилистическим изображением выключенного фонаря на фоне серого квадрата нажмите на ссылку «Включить». После этого Вы окажитесь на странице со стилистическим изображением работающего фонаря, помещенным внутри белого квадрата. Оставьте этот белый квадрат на экране на 18-30 минут, чтобы соединиться с мощной позитивной энергией, помогающей сделать себя лучше, укрепляющей здоровье, существенно ускоряющей лечение и облегчающей течение заболевания и помогающей остановить его

Обратите внимание! Порядок перехода на страницу с указанным белым квадратом строго обязателен
____________________________________
*
 If you pronounced (in one of the languages) the words written on the big button in your
license and your license is valid for today
Если Вы сказали (на одном из языков) слова на большой кнопке в своей лицензии и Ваша лицензия действительна на сегодняшний день

Leave a Reply